«کلام زنده ی عشق» در کرمان:

سرویس خبر- منطق نیوز:

به نقل از هفته نامه ذوالفقار کرمان سیصد و هشتادو نهمین همایش چهار روزه «دیدن» در شهر کرمان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ذوالفقار دوره ی همایش چهار روزه، حول محور روانشناسیmanteghkhabar-95-20، روابط اجتماعی و فلسفه تحت عنوان «دیدن» در ۱۵ مرداد به کار خود پایان داد.

این همایش با حضور تعداد زیادی از جوانان و خانواده های کرمانی در محل سالن همایش های شرکت زغالسنگ کرمان برگزار شد.

بر اساس این خبر سه روز از این دوره ی چهار روزه در ششم تا هشتم مرداد و روز تکمیلی و اختتیامیه آن در روز جمعه ۱۵ مرداد برگزار شد.

 در این همایش، مهارت های ده گانه زندگی، گام های چهارگانه در ایجاد بستر و بینش مناسب به زندگی، موضوعاتی همچون عشق و دوست داشتن، خودشناسی، تکنیک های دیدن، تمامیت، کامل شدن و راه روسم صحیح با هم بودن با روشهای تئوری و عملی، توسط مدرسین و مشاورین موسسه «کلام زنده»تدریس و طرح شد.

گفتنیست مؤسسه فراهستی شناسی کلام زنده با مدیریت دکتر افسانه سلیمی با ۲۲ سال سابقه کار و برگزاری همایش های حوزه های مهارت های زندگی، تحولات فردی و شخصیتی، موفقیت، بهبود روابط، تفکر مثبت و رشد شخصی، کاری و اجتماعی در ۱۲ شهر و چهار کشور با بیش از ۴۰ عنوان همایش تخصصی و فوق تخصصی و برگزاری نزدیک ۱۳۰۰دوره همایش در قالب قزیب ۷۰۰ همایش تخصصی و ۵۳۰ همایش فوق تخصصی و ۵٠ همایش عمومی برای جمعیتی بالغ بر ١۴٠ هزار نفر و تحت پوشش داشتن بیش از ۶۲ هزار نفر هنرجو برگزاری بیش از ۳۵۰۰۰ ساعت همایش بعنوان نخستین و بزرگترین (و شاید تنها) مرکز رسمی تحقیقات و پژوهش در زمینه مهارت های زندگی مشغول فعالیت است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*