اولین مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در شهرستان کهنوج استان کرمان به زودی به بهره‌براداری خواهد رسید.

منطق نیوز:

اولین مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در شهرستان کهنوج استان کرمان به زودی به بهره‌براداری خواهد رسید.

به گزارش منطق نیوز: یکشنبه۳۰مهرماه دبیر شورای ترافیک استان از وضعیت ترافیکی شهرستان کهنوج و مرکز معاینه فنی جدیدالتاسیس راوند این شهر بازدید کرد.

بر اساس این خبر مهندس غلامرضا معینی معاون اداره کل فنی استانداری کرمان و دبیر شورای ترافیک استان و مهندس محمدعلی عرب‌نژاد مسوول معاینه فنی‌های استان، به همراهی آقای ابوذر عطاپور فرماندار کهنوج و همچنین آقای مهدی منصفی شهردار کهنوج و آقای سیدمهدی حسینی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کهنوج از مرکز معاینه فنی راوند کهنوج بازدید کردند.

در این بازدید مهندس معینی گفت: کهنوج به لحاظ وسعت و جمعیت ظرفیت قابل توجهی را برای تاسیس و گسترش معاینه فنی‌های استان، داراست.

همچنین مهندس عربنژاد ضمن ارائه‌ی راهنمایی‌های لازم به مدیر مرکز معاینه فنی، گفت: این مرکز به لحاظ نحوه‌ی نصب تجهیزات و شکل و طراحی ساخت و ساز، جزو مراکز نمونه‌ی استان است و خاطرنشان کرد ارائه‌ی خدمات خودرویی این مرکز نیز در استان نمونه خواهد بود.

در این بازدید آقای عطاپور فرماندار کهنوج ضمن ابراز خورسندی از تاسیس معاینه فنی گفت: فرمانداری آمادگی کامل برای هر گونه حمایت و پشتیبانی از انجام فعالیت‌های خدماتی بویژه در حوزه خدمات خودرویی و رفع مشکلات ترافیکی را دارد.

منصفی شهردار کهنوج در این بازدید ایجاد مرکز معاینه فنی در شهر کهنوج را لازم و ضروری ارزیابی کرد و اضافه کرد: این خدمات خودرویی، یکی از بهترین خدمات به مردم محروم منطقه است.

حسینی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کهنوج نیز گفت: ما توانستیم با ساماندهی اخیر ناوگان حمل و نقل عمومی خدمات ارزنده‌ای را در بحث حمل و نقل و رفع موانع ترافیکی به شهروندان کهنوجی ارائه دهیم.

لازم به ذکر است مرکز معاینه فنی کهنوج در چند روز آینده به بهره برداری خواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*